Sdílet: 

Vakuovaná jídla

Plumlov 342, Plumlov, 79803
Aktivity, služby, zážitky
3 fotky
Zobrazit galerii
Vakuovaná jídla, jídlo s sebou, dovoz jídel
O nás: 
Nabízíme rozvoz našich vakuovaných jídel! Po uzavření restaurací jsme se využili využít naše zkušenosti s vakuováním pokrmů a rozhodli jsme se tento produkt nabídnout i koncovému zákazníkovi. Můžete si u nás nakoupit hotové chlazené vakuované pokrmy na celý týden a ty pak jen dle chuti ohřívat a podávat. Pokud nemáte čas vařit, nebo prostě nechcete trávit čas u plotny přípravou některých náročných jídel, naše vakuovaná jídla jsou pro vás chytrým řešením. Objednáte si přes web www.vakuovanajidla.cz dle chuťových preferencí jednotlivých členů rodiny a my vám je doručíme až k domovním dveřím. Vakuované pokrmy skladujete v lednici. Tato jídla se ohřívají 5 min přímo v mikrovlnné troubě nebo stačí v obalu vařit 10 minut od počátku varu (pokud není na obalu uvedeno jinak). Nabízíme rozsáhlý výběr polévek, hlavních chodů, fitness lehčích jídel či dokonce vakuované dezerty. Jídlo je připraveno přímo naším šéfkuchařem na Hotelu Zlechov. Užijte si naše kvalitní, chutné jídlo!
Náš příběh: 

Složitá situace nouzového stavu si vyžádala omezení kontaktu osob a s tím spojené zavření restaurací. Naši firmu tato nečekaná situace ovšem nesrazila na kolena, ale naopak Hotel Zlechov a Restauraci Na Hvězdě, které provozujeme, posunula dál. Vzali jsme to jako výzvu, nezůstali jsme ohromeni sedět s rukama v klíně, ale začali jsme hledat novou práci pro naše zaměstnance.

Po uzavření restaurací jsme otevřeli vlastní e-shop s jídly a rozhodli se pustit i do rozvozu a bezkontaktního výdeje pokrmů s sebou. To nás přivedlo na další nápad, jak v této době obsloužit širší okruh zákazníků. Začali jsme nabízet a rozvážet vakuovaná jídla. I v této době jsme tak našli práci pro naše zaměstnance.

Plumlov 342
Plumlov
79803
Kontaktujte nás