Sdílet: 

Penzion a restaurace Na Hvězdě

Malá Morávka 45, Malá Morávka, 79336
Ubytování
3 fotky
Zobrazit galerii
Penzion, ubytování na samotě, restaurace, elektrokola
O nás: 
Užijte si pobyt na samotě s krásnými procházkami v okolí (Bílá Opava, Praděd, Karlova Studánka a další)! Penzion a restaurace Na Hvězdě nabízí samostatný apartmán k ubytování s vlastním bezbariérovým vchodem a celkovou kapacitou 8 osob. Apartmán obsahuje 2 oddělené pokoje (6-ti lůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí), samostatnou koupelnu a toaletu, chodbu s čajovou kuchyňkou, Wifi. Děti mohou využít vnitřní či venkovní dětský koutek, nebo si zapůjčit dětské časopisy a stolní hry. Penzion nabízí svoji vlastní restauraci, kde si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky. Specialitou kuchyně jsou borůvkové knedlíky z našich borůvek z Jeseníků. Poznat a objevit krásu Jeseníků můžete na našich elektrokolech.
Náš příběh: 

Složitá situace nouzového stavu si vyžádala omezení kontaktu osob a s tím spojené zavření restaurací. Naši firmu tato nečekaná situace ovšem nesrazila na kolena, ale naopak Hotel Zlechov a Restauraci Na Hvězdě posunula dál. Vzali jsme to jako výzvu, nezůstali jsme ohromeni sedět s rukama v klíně, ale začali jsme hledat novou práci pro naše zaměstnance.

Po uzavření restaurací jsme otevřeli vlastní e-shop s jídly a rozhodli se pustit i do rozvozu a bezkontaktního výdeje pokrmů s sebou. To nás přivedlo na další nápad, jak v této době obsloužit širší okruh zákazníků. Začali jsme nabízet a rozvážet vakuovaná jídla. I v této době jsme tak našli práci pro naše zaměstnance.

Doufáme však nyní, že se opět naplní naše ubytovací kapacity a zákazníci si přijedou opět užít krásy Jeseníků.

Malá Morávka 45
Malá Morávka
79336
Kontaktujte nás