Sdílet: 

Hotel Zlechov

Plumlov 342, Plumlov, 79803
Ubytování
3 fotky
Zobrazit galerii
Hotel, restaurace, ubytování na samotě
O nás: 
Užijte si pobyt na samotě s krásnými procházkami v okolí v odlehlé části města Plumlova poblíž plumlovské přehrady s nádherným výhledem na vodní hladinu! Hotel Zlechov nabízí 5 pokojů a 1 samostatné apartmá a disponuje celkovou kapacitou až 21 osob. V kombinaci s moderním nábytkem a vybavením vytváří pokoje útulnou atmosféru a jedinečný styl. Pokoje jsou s vlastním moderním sociálním zařízením (dva z pokojů nabízí vanu, tři sprchový kout), televizí, wifi a společnou čajovou kuchyňkou na chodbě. Samostatné apartmá nabízí své vlastní venkovní posezení pouze pro zákazníky apartmá, samostatnou kuchyňku a 2 oddělené místnosti pro přespání. Hotel nabízí svoji vlastní restauraci, kde si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky. Specialitou kuchyně jsou borůvkové knedlíky z našich borůvek z Jeseníků. Ochutnat musíte i pořádné steaky, které sami porcujeme. Poznat a objevit okolí a krásu Plumlova můžete na našich elektrokolech. Těšíme se na Vás!
Náš příběh: 

Složitá situace nouzového stavu si vyžádala omezení kontaktu osob a s tím spojené zavření restaurací. Naši firmu tato nečekaná situace ovšem nesrazila na kolena, ale naopak Hotel Zlechov a Restauraci Na Hvězdě posunula dál. Vzali jsme to jako výzvu, nezůstali jsme ohromeni sedět s rukama v klíně, ale začali jsme hledat novou práci pro naše zaměstnance.

Po uzavření restaurací jsme otevřeli vlastní e-shop s jídly a rozhodli se pustit i do rozvozu a bezkontaktního výdeje pokrmů s sebou. To nás přivedlo na další nápad, jak v této době obsloužit širší okruh zákazníků. Začali jsme nabízet a rozvážet vakuovaná jídla. I v této době jsme tak našli práci pro naše zaměstnance.

Doufáme však nyní, že se opět naplní naše ubytovací kapacity a zákazníci si přijedou opět užít krásy Plumlova a jeho okolí.

Plumlov 342
Plumlov
79803
Kontaktujte nás