Sdílet: 

Chalupa U Šrámků

Bousín 1, Bousín, 79861
Ubytování
3 fotky
Zobrazit galerii
chalupa
O nás: 
Nabízíme k ubytování chalupu, která je svou polohou vhodná k poznávání Moravského krasu a Drahanské vrchoviny. Nabízíme skromné podmínky pro ubytování 2-10 osob, se zázemím 3 ložnic (6 míst v přízemí a 4 v podkroví). K dispozici je prostorná kuchyň, koupelna, velká zahrada a menší oplocená zahrada s posezením. Bazén ani trampolínu nemáme, ani neplánujeme. Chalupa je pro ty, kteří si prostě chtějí užít klid venkova a třeba nechat děti umazat od bláta v zahradě. Nebo by se u nás chtěli schovat a soustředit se (ať už sami nebo se svým pracovním týmem) na nějakou zásadní práci.
Náš příběh: 

K pronájmu chalupy po prarodičích jsme se odhodlávali dlouho a období pandemie nás nakoplo získaný čas využít k tomu, bychom konečně všechno dotáhli. Zásadní místnosti jsou po čerstvé rekonstrukci (okna, omítky, výmalba). Začínáme od začátku, takže zatím se skromným vybavením, co už dům nabízel.
Rádi bychom vdechli nový život do místa, které bylo díky osobě dědečka místem setkávání celé rodiny a zdrojem nápadů, jak tuto malinkou obec uprostřed polí a lesů vylepšovat pro její obyvatele.