Sdílet: 

Autobusová doprava Maxner

Střelniční 6/2, Ostrava, 70200
Aktivity, služby, zážitky
1 fotky
Zobrazit galerii
Pronájem autobusů, minibusů i obytného autobusu.
O nás: 
Nabízíme Vám k pronájmu náš "Čundrbus" = Obytný lůžkový autobus pro 20 lidí. Polohovatelná sedadla + 20 pevných postelí v oddělených kajutkách. Autobus má klimatizaci, lednici, mrazák, mikrovlnou troubu, kuchyň s PB vařičem, gril. U autobusu předstan a stoly s lavicemi. Autobus má tažné zařízení. Vhodné zejména pro cyklisty, turisty a vodáky. Trasu nebo program si určujete sami, ubytování je v autobuse v kempech. Některé tipy najdete na našich stránkách: www.maxner.cz Nebo se můžete s námi podívat do různých koutů naši vlasti - organizujeme jednodenní výlety z Ostravy po celé ČR, především do míst, kde se hůře dostanete veřejnou přepravou.
Náš příběh: 

Autobusovou dopravu již provozujeme od roku 1998 společně se službami cestovní kanceláře a agentury. V posledních letech jsme se zaměřovali především na přepravní činnost v celé Evropě.
Jezdili jsme převážně pro školní kolektivy, sportovní kluby, podniky, seniorské skupiny a obnovili i rozšířili náš vozový park od minibusů po autobusy s kapacitou až 59 míst.
S vyhlášením nouzového stavu se naše činnost zcela zastavila .
Až nyní se opětpomalu začíná jezdit a abychom rozšířili naši nabídku, pořídili jsme nový obytný autobus hlavně pro zájemce o cyklistiku, turisty nebo vodáky a přidali nové jednodenní zájezdy po celé ČR.
Věříme , že Vás naše rozšířená nabídka zaujme.

Střelniční 6/2
Ostrava
70200
Kontaktujte nás