Sdílet: 

Léčebné lázně Lázně Kynžvart

Lázeňská 295, Lázně Kynžvart, 354 91
Ubytování
3 fotky
Zobrazit galerii
dovolena,ubytování, rodina,děti,wellness, zážitky, cyklo,golf,turistika,bazen,škola v přírodě,sportovní oddíly,nordic walking
O nás: 
Lázeňský dům ŠÁRKA se nachází v Lázních Kynžvart v Karlovarském kraji na jihozápadním svahu Slavkovského lesa. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén, minibarovou ledničkou. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. U nás si pobyt užijete za jakéhokoliv počasí. K dispozici je vám sportovní a rehabilitační centrum, lázeňská kavárna, dětský koutek. Během procedur se Vám o vaše ratolesti rádi postaráme. U nás naleznete pro děti bohatý kulturní i sportovní program. Je zde i možnost zapůjčení auta, kola, Nordic walking holí,golf. V blízkosti můžete navštívit Státní zámek Kynžvart. Poslední volný termín 10-19.7.2020 (výhodný balíček na www.lazne-kynzvart.cz) Lázeňský dům Šárka je vzdálen 10 km od Mariánských Lázní a 31 km od Františkových Lázní. Nejbližší letište je vzdáleno 39 km v Karlových Varech.
Náš příběh: 

Naše Lázeňská léčebna Lázně Kynžvart nikdy v předešlých letech nezažila uzavření na delší dobu než 14dní. V současné době jsme již zas po měsíční pauze v provozu,avšak i když dodržujeme preventivní opatření, rodiče s dětmi váhají a lékařské návrhy též ze strany lékařů jsou díky opatrnosti v menší míře zasílány.
Rádi bychom přivítali touto cestou další klienty - cyklisty, golfisty, rodiny s dětmi,turisty,klienty na wellness pobyty, dovolenou, sportovní oddíly, školy v přírodě, kterým máme co nabídnout.

Lázeňská 295
Lázně Kynžvart
354 91
Kontaktujte nás