Sdílet: 

LVA SERVICE

Rakvická 862, Podivín, 691 45
Aktivity, služby, zážitky
3 fotky
Zobrazit galerii
výlet, program, průvodce, teambuilding, půjčovna, víno,
O nás: 
Zorganizujeme pro vaši skupinu (rodina, přátelé, kolegové z práce, ...) program na jižní Moravě pro poznání, zážitky, ale hlavně pro pohodu a relax. Můžete to být jednorázová cesta na jedno místo (např. zámek nebo vinný sklep), ale často děláme i tématický program s kompletním zajištěním. * Náš průvodce s vámi sedne na kolo (půjčíme vám je) a ukáže vám nejzajímavější místa a stavby Lednicko-valtického areálu. * Vezmeme vás na folklórní slavnosti a na vínko do tradičního vinného sklepa nebo i na odbornou exkurzi do moderního vinařství. * Výlet můžeme realizovat i pěšky nebo s použitím našich mikrobusů a autobusu pro 27 osob. * Připravíme pro vás workshop - vyzkoušíte si práci ve vinohradě, zdobení textilu folklórními motiv, naučíte se slovácké tance, ... * Naši průvodci mluví i německy, anglicky a rusky.
Náš příběh: 

Již 4 roky provozujeme osobní mikrobusovou dopravu na jižní Moravě. Přepravujeme nejen turisty, ale i agenturní zaměstnance do zaměstnání a místní obyvatele na různé výlety, soukromé i společenské akce.
Během loňského léta jsme pro rozšíření našich služeb a přepravní kapacity pořídili autobus (midibus) s 27 sedadly.
Naši zákazníci z řad soukromých osob i firem oceňovali naše pohodové výlety a znalost místních poměrů.

To vše vlivem restriktivních opatření letos buď vůbec nezačalo, nebo skončilo ze dne na den. Museli jsme upravit činnost našich zaměstnanců a seškrtat výdaje.
U výdajů jako jsou splátky aut, vysoké pojistné vozidel, ..., to bohužel není možné.
Zároveň chceme být připravení pro každého jednotlivého zákazníka a doufáme, že postupně začnou zase přibývat.

Rakvická 862
Podivín
691 45
Kontaktujte nás