Sdílet: 

PENSION Primus***

Na Cibulce 665, Beroun, 26601
Ubytování
3 fotky
Zobrazit galerii
ubytování, bazén, klidné místo, výhled do údolí, Beroun, Karlštejn, Křivoklát, Žebrák, Svatý Jan pod Skalou, cyklostezky, rodinný pension, turistické trasy,
O nás: 
Wifi v celém objektu zdarma, snídaně, nabízíme ubytování v rodinném pensionu na okraji Berouna ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, na terase je možné posnídat s výhledem do dálky až 7 km nebo posedět u odpolední kávy, Večer je možné si opéct špekáčky v krbu na ohni nebo si zapůjčit gril a grilovat při západu slunce.
Náš příběh: 

Od doby před 30 lety, co jsme založili rodinný pension se ještě takováto situace uzavření na tak dlouhou dobu ještě nestala. V době koronaviru jsme využili tento čas k vymalování celého pensionu, do oken jsme nainstalovali sítě proti hmyzu (zatím se vyskytuje málo). Upravili jsme venkovní prostory. A nyní už očekáváme , že právě Vás přivítáme v našem pohodovém a příjemném prostředí. tak přij´dte a zjistěte , že i v centrální části Čech je blízko do brdských lesů, které byli dlouho uzavřeny z důvodu vojensdkého prostoru a nyní jsou již možné navštívit pěšky či na kole, můžete se také zapůjčit loď a sjet si od rána do odpoledne část Berounky s krásnými pohledy v okolí skryjí, s pohledem na Křivoklát či na bydliště F. Nepila v Hýskově.

Na Cibulce 665
Beroun
26601
Kontaktujte nás